SZYMANÓW

Inwestycja „Move-in Szymanów” realizowana jest przy ul. Lipowej 44 w Szymanowie w powiecie Trzebnickim. Szymanów znajduje się w aglomeracji Wrocławskiej w odległości 3 km od północnego węzła AOW z drogą krajową nr 5 i drogą krajową S8 we Wrocławiu.

Nieruchomość zlokalizowana jest w obszarze zabudowy jednorodzinnej. W ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni  146 m2 z ogródkami o powierzchni od  117 m2 do 446 m2. Połącznie dachów pokrytych ceramiczną dachówka z elewacją utrzymaną w kolorach szarości i bieli z ceglanymi elementami nadaje architekturze obiektu klasycznego charakteru jak również nowoczesnego rysu.

Inwestycja zostanie oddana do użytkowania z kompleksowym zagospodarowaniem terenu obejmującym zieleń urządzoną, ogrodzenia, dojścia i dojazdy oraz małą architekturę. Osiedle nabierze charakteru zamkniętego.

Sam Szymanów ma bezpośredni dostęp do drogi krajowej 5. Szymanów jest skomunikowany z Wrocławiem linią autobusową 908 z przystankiem Dworzec Nadodrze we Wrocławiu.