Inwestycja Move-in Grawerska
została zrealizowana na ul. Grawerskiej 32 we Wrocławiu

w dzielnicy Psie Pole na osiedlu Widawa.

Kompleks składający się z czternastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych przyciąga uwagę swoją nowoczesną architekturą. Szarobiała kolorystyka elewacji jest przełamana licznymi elementami drewnianymi. Inwestycja została oddana do użytkowania z kompleksowym zagospodarowaniem terenu obejmującym zieleń urządzoną, ogrodzenia, dojścia i dojazdy oraz małą architekturę.

Dla 28 mieszkań o łącznej powierzchni 2558,05 m² przewidziano 56 miejsc postojowych. Cechą charakterystyczną inwestycji jest przynależność ogródka do każdego z mieszkań z osobnym wejście, również dla mieszkań ulokowanych na pierwszym piętrze.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń +48 606 758 300

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

    Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres poczty elektronicznej wiadomości informacji handlowych dotyczących zakresu działalności Move-in Sp. z o.o. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) i przetwarzanie danych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

    Akceptuję warunki korzystania z formularza kontaktowego