Inwestycja „Move-in Rybnicka” realizowana jest przy ul. Rybnickiej 55

na wrocławskich Krzykach.

Zamieszkaj na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Księże Małe.

Inwestycja jest otoczona licznymi drzewami przez co nabierze charakteru prywatnego osiedla. Lokalizację cechuje niska zabudowa i bliskie sąsiedztwo Parku Wschodniego.

Kameralna zabudowa

Budynek zaprojektowano, jako bryłę na rzucie w kształcie litery L z dachem płaskim.

W ofercie klienci mogą zakupić mieszkania o powierzchni od 25 m² do 138 m², w tym mieszkania na parterze z ogródkami i antresolą.

33
mieszkań
25-138 m²
powierzchnia
zobacz mieszkania

Wybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkanie nr 0.01
Pow.domu
1
Pokoje
1
Piętro
parter
z antresolą
Plan: parteru
Mieszkanie nr 0.01
Pow.domu
1
Pokoje
1
Piętro
parter
z antresolą
Plan: 1 piętro
Mieszkanie nr 0.01
Pow.domu
1
Pokoje
1
Piętro
parter
z antresolą
Plan: 2 piętro

Lista mieszkań

Nr mieszkania
plan
Powierzchnia
Pokoje
Cena
Cena za 1m²
Status

Rozwojowa okolica

Dzięki pełnej komunikacji miejskiej (w tym tramwajowej) będzie można szybko dostać się do Rynku i Placu Dominikańskiego oddalonych o zaledwie 5 km. bądź zrobić zakupy i skorzystać z oferowanych usług w pobliskim Centrum Handlowym Family Point oddalonym o 2 km. W bliskiej okolicy na ul. Krakowskiej w odległości około 2 km. znajdują się również centrum budowlane Leroy Merlin i sklep wielobranżowy Selgros Cash & Carry.

Na Książu Małym w promieniu do 1,5 km. znajdują się przedszkola prywatne i publiczne, szkoły podstawowe i szkoły średnie.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń +48 606 758 300

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

    Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres poczty elektronicznej wiadomości informacji handlowych dotyczących zakresu działalności Move-in Sp. z o.o. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) i przetwarzanie danych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

    Akceptuję warunki korzystania z formularza kontaktowego