Inwestycja Move-in Trawowa została zrealizowana na ul. Trawowej 32A we Wrocławiu,

w dzielnicy Fabryczna na osiedlu Muchobór Wielki.

Jest nowoczesną, ale i ciepłą formą architektoniczną wpisaną w najnowsze trendy. Stonowaną kolorystyką przyciąga uwagę i sprawia, że bryła budynku jest ponadczasowa. Nowoczesny styl doskonale harmonizuje z charakterystycznym dla tego zakątka stylem zabudowy.

W inwestycji oddano do użytkowania 17 lokali mieszkalnych i 2 lokale użytkowe o łącznej powierzchni 1073,49m². W garażu podziemnym zostały zlokalizowane 22 miejsca postojowe, dodatkowo dla Nabywców zostały przewidziane komórki lokatorskie.

Obiekt obsługiwany jest przez cichobieżna windę, zadbano również o wydzielenie na terenie części wspólnej do użytkowania dla lokatorów.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń +48 606 758 300

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

    Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres poczty elektronicznej wiadomości informacji handlowych dotyczących zakresu działalności Move-in Sp. z o.o. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) i przetwarzanie danych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

    Akceptuję warunki korzystania z formularza kontaktowego