O nas

Move-in Sp. z o.o. powstała w 2012 r. i dzięki zebranemu doświadczeniu w branży budowlanej, na koniec 2013 roku rozpoczęliśmy pierwsze przedsięwzięcie deweloperskie, które zostało oddane do użytkowania w 2015 r.

Projekty architektoniczne są dziełem renomowanych wrocławskich pracowni, a wykorzystując doświadczenie naszych pracowników realizujemy projekty deweloperskie, które koncentrują się na wygodzie codziennego życia i wysokim standardzie realizacji oraz na tym, aby powstała przestrzeń była przyjazna dla lokatorów.

Misja

W prowadzonej działalności motywuje nas przekonanie, że budować można tylko w oparciu o wzajemną uczciwość, partnerstwo i szacunek do Klienta.
Naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych przestrzeni mieszkalnych i użytkowych, które zapewnią komfort użytkowania przyszłym Właścicielom. Dzięki ponadczasowemu stylowi, harmonijnie naszymi realizacjami wpisujemy się w pejzaż architektoniczny Wrocławia.

Wierzymy, że nasi klienci zwracają szczególną uwagę na nowoczesny wygląd, ergonomię, korzystny układ pomieszczeń, trwałość zastosowanych materiałów wykończeniowych i estetykę samego wykonania. Naszym celem jest tworzenie bezpiecznej, nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni mieszkaniowej.

Cele

Naszym celem jest ciągła poprawa obsługi klientów poprzez zapewnienie im bezpieczeństwa i komfortu w nowo powstałej przestrzeni mieszkalnej.
Stałe poszerzenie oferty jest środkiem do osiągniecia zwiększanie sprzedaży, przy stałej optymalizacja kosztów, pozwalającej na dostarczenie wysokiej jakości usług i produktów do naszych klientów.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń +48 606 758 300

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

    Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres poczty elektronicznej wiadomości informacji handlowych dotyczących zakresu działalności Move-in Sp. z o.o. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) i przetwarzanie danych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

    Akceptuję warunki korzystania z formularza kontaktowego